Data Analytics Sp z o.o.

Dane adresowe:

Kolejowa 5/7,
01-217 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
biuro@dataanalytics.com.pl
(22) 434 72 00

Dane firmy:

Data Analytics Sp z o.o.
NIP: 7010578046
REGON: 364485604

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Kolejowa 5/7, Warszawa, Polska

Opis firmy Data Analytics Sp z o.o.

Oferta dataanalytics.pl to szkolenia, warsztaty, wdrożenia oraz mentoring w trakcie codziennego używania systemu Tableau. Jesteśmy jedyną firmą z tak rozległą ofertą w Polsce, dzięki czemu stajemy się jednocześnie najlepszą propozycją na rynku. Zaufały nam już setki firm, które postanowiły zmienić swoje codzienne działania i zapewnić sobie współpracę z najlepszym systemem Tableau. Dziś i Państwa firma może dołączyć do tego grona. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, oraz pytań w jej kierunku – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Oferta firmy

W ofercie firmy Data Analytics Sp z o.o. znaleźć można:
- warsztaty Tableau Stadium Show

Ze szczegółami oferty firmy Data Analytics Sp z o.o. zaznajomić się można pod adresem https://dataanalytics.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Wejdź na stronę EMTRACK i poznaj wszystkie zalety platformy telematycznej do monitorowania oraz zarządzania obiektami mobilnymi.
Jesteś właścicielem firmy transportowej i chciałbyś usprawnić funkcjonowanie swojego przedsiębiorstwa? Przekonaj się, jak wiele pieniędzy i czasu możesz zaoszczędzić dzięki wdrożeniu nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań! Już teraz wejdź na stronę internetową software house Necto i zapoznaj się z tworzonym przez specjalistów oprogramowaniem dla firm spedycyjnych.
Zapewniamy Państwu wirtualne sekretarki Sapoto maksymalnie odciążające klientów biznesowych, również z typowych, codziennych zadań dotyczących rezerwacji lokalu, czy uzupełniania grafiku.