Chat My Bot

Dane adresowe:

Rynek Główny 28,
31-010 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

office@finsafe.io
796 330 007

Dane firmy:

Chat My Bot
NIP: 6762471095
REGON: 122996717

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Rynek Główny 28, Kraków, Polska

Opis firmy Chat My Bot

Zastanawiasz się w jaki sposób mógłbyś ograniczyć koszty związane z obsługą klienta, jednocześnie zapewniając klarowny sposób jego kontaktowania się z Twoją firmą? Chatmybot.com ma dla Ciebie niezawodne rozwiązanie! Dopasowany do potrzeb czat na stronę to idealne rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz nawet 30% wydatków, które musiałbyś ponieść przy tradycyjnej obsłudze klienta! Nasza niezawodna wtyczka live czat i inteligentny czatbot pomoże w szybki i łatwy sposób umówić klienta na spotkanie z Tobą, odpowie w Twoim imieniu na proste pytania dotyczące produktów czy przyjmie zamówienie od klienta. To wszystko pod ręką na Twojej stronie internetowej!

Oferta firmy

Misją Chat My Bot jest pomoc startupom i przedsiębiorstwom w przyspieszeniu wdrażania nowych technologii internetowych. Tworzymy aplikacje zorientowane na konsumentów oraz rozwiązania biznesowe klasy korporacyjnej.
Nasze produkty:
- Chatbot Messenger + Wtyczka na stronę www
- Chatbot dla fryzjerstwa i kosmetyki + integracja z Versum
oraz wiele innych.
Zapraszamy do kontaktu.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wykonywania zdjęć biznesowych, a także projektujemy strony internetowe i artykuły reklamowe.
Prowadzisz swój sklep internetowy na Allegro? Pragniesz odnieść sukces i przyciągnąć do siebie jak najwięcej klientów? Nie wiesz, jak to osiągnąć? Koniecznie pomyśl o allegro ads i naszych usługach! Tylko reklama allegro jest w stanie promować Twoje oferty na Allegro i generować natychmiastowe efekty, więc masz realny wpływ na to, jak będą wyglądały Twoje zyski.