BTM MALAWSKI SPÓŁKA JAWNA

Dane adresowe:

Bogucin 108,
21-080 Lublin
lubelskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
dwor@dworlwowski.pl
(81) 501 82 51

Dane firmy:

BTM MALAWSKI SPÓŁKA JAWNA
NIP: 7122833199
REGON: 432681994

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Bogucin 108, Lublin, Polska

Opis firmy BTM MALAWSKI SPÓŁKA JAWNA

Szukasz miejsca na wyjątkowe wydarzenie? Dwór Lwowski to idealne miejsce dla Ciebie, Twoich bliskich oraz gości. Organizuje wesela, chrzciny, komunie, studniówki, konferencje. Położony jest 10 minut jazdy od Lublina, w miejscowości Bogucin. W skład całego kompleksu wchodzi hotel trzygwiazdkowy, restauracja, karczma, pizzeria, a także browar, w którym sami warzymy świeże piwo. Na naszych gości czekają 3 sale, które pomieszczą ponad 350 osób oraz rozległe tereny zielone na imprezy w plenerze lub niepowtarzalną sesję zdjęciową.

Oferta firmy

-Hotel Lublin Dwór Lwowski oferuje komfortowe noclegi Lublin oraz wspaniałą atmosferę. Zapraszamy na spotkania biznesowe, wakacje lub wyjazd wypoczynkowy. Restauracja oferuje dania wg. staropolskich receptur, kuchni lokalnej, a także popularnych na całym świecie przepisów. Dla zmęczonych gości proponujemy komfortowe i zaciszne pokoje, idealne zarówno na romantyczny wypad, jak i na rodzinne spotkanie. W skład naszego kompleksu wchodzi Hotel***, Restauracja, Karczma, Pizzeria, a także Browar, w którym sami warzymy świeże piwo.
-Minimalna cena noclegu:120
-Maksymalna cena noclegu: 300
-Liczba pokoi: 24
-Dostępne rodzaje pokoi (jeśli dotyczy):
* 1 osobowe * 2 osobowe * 3 osobowe * 4 osobowe


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Pensjonat Diana dysponuje kilkunastoma pokojami 2,3 i 4 osobowymi z łazienkami, pysznymi posiłkami, niepowtarzalną atmosferą i widokiem na góry z pokojów.
Planujesz swój urlop wśród naszych pięknych, polskich szczytów górskich? Przemawiają do ciebie miasta Zakopane, Kościelisko tudzież Białka Tatrzańska? To co znajdziesz pod wskazanym adresem WWW to portal turystyczny, który jest w stanie Ci pomóc odnaleźć odpowiedni nocleg.
Prezentujemy Państwu hotel w Szczawnicy zorientowany w górskim klimacie.