Born4Code sp. z o.o.

Dane adresowe:

Za Bramką 1,
61-842 Poznań
wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
hello@born4code.pl
(69) 301 77 53

Dane firmy:

Born4Code sp. z o.o.
NIP: 7642664171
REGON: 302352811

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Za Bramką 1, Poznań, Polska

Opis firmy Born4Code sp. z o.o.

Firma Born4Code to niekwestionowani liderzy w zakresie usług informatycznych i programistycznych. Zaufaj naszemu doświadczeniu, a nie zawiedziemy twoich oczekiwań. Każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie, okazja do kreatywności i twórczych działań. To moment, kiedy angażujemy swoje siły na sto procent. W ofercie firmy Born4Code można znaleźć: aplikacje mobilne, aplikacje internetowe, systemy e – commerce, serwis oprogramowania, outsourcing programistyczny. Mieliśmy okazję pracować dla największych firm w Polsce, podejmując się najtrudniejszych zadań. Zapraszamy do współpracy.

Oferta firmy

Przedstawiana firma Born4Code sp. z o.o. oferuje:
- aplikacje internetowe
- aplikacje mobilne
- systemy ecommerce
- outsourcing programisty (programista na godziny)

Informacje o ofercie firmy Born4Code sp. z o.o. oraz dane kontaktowe znaleźć można na stronie www https://www.born4code.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zachęcamy do kontaktu w temacie tworzenia stron internetowych, sklepów internetowych i marketingu internetowego.
W ramach oferty firmy Berber jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wykonanie usług na rynku internetowym, gdzie posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku realizowania różnych typów stron internetowych.
Chcesz mieć wyjątkową stronę internetową? Jeżeli tak to zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą pozwalającą cieszyć się swoją stroną już za 1zł dziennie.