Anna Kara Suknie ślubne

Dane adresowe:

Mokotowska 5/2,,
00-640 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
biuro@annakara.com
733 475 433

Dane firmy:

Anna Kara Suknie ślubne
NIP: 6762129712
REGON: 120504093

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Mokotowska 5/2,, Warszawa, Polska

Opis firmy Anna Kara Suknie ślubne

Anna Kara to autorskie suknie ślubne znanej polskiej projektantki. Suknie te od wielu lat zdobywają serca zarówno Polek, Niemek, Angielek i Hiszpanek. Anna Kara dzięki swojemu nowatorskiemu stylowi w projektowaniu sukien ślubnych zdobyła serca Pań Młodych, które pragną w dniu ślubu wystąpić w nietypowej i oryginalnej kreacji. Wszystkie wykorzystywane do szycia sukien ślubnych materiały są najwyższej jakości jedwabiami i francuskimi koronkami. Dbałość o detale i wysoką jakość wykończenia to nasz znak rozpoznawalny. Aktualnie Anna Kara poza salonami współpracującymi gdzie można obejrzeć wybrane modele, posiada dwa w pełni autorskie salony sukien ślubnych. Salon w rodzimym dla projektantki Krakowie oraz nową lokalizację w Warszawie!

Oferta firmy

- suknie ślubne
- suknie ślubne Kraków
- suknie ślubne Warszawa
- suknie ślubne na miarę
- autorskie suknie ślubne
- suknie ślubne w Krakowie
- suknie ślubne w Warszawie


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Duży wybór, klasyczne i modne wzory, najlepsza jakość przędzy – sprawdź ofertę polskiej firmy Gabriella! Firma Gabriella została założona w Łodzi w 1996 roku.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego Barberini's! Istniejemy na rynku ponad 15 lat i nieustannie oferujemy skórzane produkty najwyższej jakości.
K2 Obuwie, to nowoczesne salony obuwnicze w Limanowej i Mszanie Dolnej, oferujące wysokiej jakości obuwie skórzane i z materiałów tekstylnych dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.