Agencja Infernal

Dane adresowe:

Chełmska 21,
00-724 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Darek Sokołowski
biuro@agencjainfernal.pl
721 230 265

Dane firmy:

Agencja Infernal
NIP: 1251379150
REGON: 143276748

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Chełmska 21, Warszawa, Polska

Opis firmy Agencja Infernal

Firma Agencja Artystyczna INFERNAL działa od 2011 roku zajmując się wynajmowanie oraz organizacją statystów, modelek i hostess. Agencja ma swoją siedzibę w Warszawie i na co dzień przyjmuje do swojej bazy nowe osoby. Modelki, statyści i hostessy zarejestrowani w tej agencji są najczęściej organizowani na akcje promocyjne, targi, plany zdjęciowe, sesje fotograficzne, konferencje, imprezy integracyjne, degustacje, wernisaże i bankiety. Infernal może również zapewnić na określone zlecenie bardzo dużą ilość ludzi ponieważ bank twarzy jest ogromny.

Oferta firmy

Oferujemy organizacje hostess, statystów i modelek na różnorodne zlecenia. Możemy wskazane osoby zapewnić w dosłownie w każdy zakątek Polski. Nasza baza składa się z ponad ośmiu tysięcy ludzi i są to sami wyselekcjonowani statyści, hostessy i modelki. Nasza oferta jest zawsze indywidualna do każdego jednego zlecenia. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dajemy gwarancje pewnego zadowolenia z pracy każdego naszego statysty, modelki albo hostessy.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W Gift Design zajmujemy się upominkami reklamowymi od 2009 roku.
Profesjonalna organizacja kampanii reklamowych i ich prowadzenie zgodnie z wytycznymi – to główny obszar działalności firmy.